Vasario 20 d., 18 val. galerijoje „Meno forma“ meno vadybos platforma ARTHESIS (kur. Vaida Stepanovaitė) atidarys grupinę tarpdisciplininę jaunųjų menininkų parodą „// linijos“.

Parodoje dalyvauja lietuvių menininkai, šiuo metu gyvenantys Lietuvoje, Olandijoje, Suomijoje, kurių kūriniuose atskleidžiamas santykis su linija kaip tarpiniu momentu.

Paroda kalba apie liniją kaip skirtingas reikšmes galintį įgauti matmenį, brėžiantį naują suvokimo perspektyvą, konstruojantį atspindį, skaidantį fizines ir menamas plokštumas, ar kuriantį naujas erdves. Taip linija tampa tarpiniu momentu, atskleidžiančiu erdvių konstrukcijų sąlyčius ar trikdžius. Šiame tarpiniame momente kuriasi arba kuriamos naujos reikšmės, keliančios tolimesnius klausimus apie liniją brėžiančiojo santykį su skaidoma tikrove ar jos elementais.

Parodos dalyviai yra Auškalnytė Roma (FIN), Bražiūnaitė Viltė, Ivanova Marta, Kovalevskij Vsevolod, Kumža Vytautas (NL), Mykolaitis Lukas, Nekrašaitė Justina (NL), blogas One Text ir Bumšteinas Arturas, Poškutė Akvilė, Ramanauskas Povilas, Sorakaitė Rosanda, Vaivada Karolis, Zakarauskas Andrius.

Bendras blogo apie šiuolaikinę kultūrą One Text ir menininko A. Bumšteino kūrinys bus eksponuojamas virtualioje erdvėje, taip parodai išeisiant iš įprastų fizinės erdvės rėmų (https://www.facebook.com/onetextblog).

Dalis parodoje dalyvaujančių jaunųjų menininkų – L. Mykolaitis, A. Poškutė, P. Ramanauskas, R. Sorakaitė – bendradarbiauja su ARTHESIS. Jų kūrybą galima išvysti čia: http://arthesis.lt/portfolio/. Visi, norintys daugiau sužinoti apie meno vadybos platformos ARTHESIS veiklą ir bendradarbiavimo galimybes, kviečiami parodos metu užeiti į galeriją, kurioje lankymo metu bus platformos atstovės.

Kviečiame sekti renginį socialiniame tinkle Facebook: https://www.facebook.com/events/1560910474179084/.
Parodos atidarymo ALBUMAS.

//

Paroda veikia 2015 02 20 – 03 13 galerijoje „Meno forma” (Savanorių pr. 166, Kaunas) II-V 12-18 val. o kitu laiku – atskiru susitarimu +37061347187 (Vaida) ar +37061183444 (Rūta).