Gruodžio 19–20 d. (šeštadienį ir sekmadienį) Meno vadybos platforma Arthesis pratęs kauniečių jau laukiamos šiuolaikinio meno mugės tradiciją. Šventinį laikotarpį pažymėsiančio renginio tema – „Menas tarp erdvių”, kuri kalba apie meną, keliaujantį po įvairiausias erdves – viešas, virtualias, ir, žinoma – namų erdves.Gruodžio 19–20 d. (šeštadienį ir sekmadienį) 12–19 val. Meno vadybos platforma Arthesis pratęs kauniečių jau laukiamos šiuolaikinio meno mugės tradiciją. Šventinį laikotarpį pažymėsiančio renginio tema – „Menas tarp erdvių”, kuri kalba apie meną, keliaujantį po įvairiausias erdves – viešas, virtualias, ir, žinoma – namų erdves.

Susitikimai su menininkais:
//Gruodžio 19 d. 16 val. Ignas Maldžiūnas
Fotografinės vertės kūrimas: specifinės vietos projektai ir kelionių fotografija.
//Gruodžio 20 d. 16 val. Mindaugas Kavaliauskas
Fotografija įvairiose erdvėse ir fotoknygos.

Kiekvienas gali paliudyti, jog profesionalus menas šiandien gali įgauti netikėčiausias formas ir yra arčiau žmogaus kasdienio gyvenimo, nei bet kada. „Menas tarp erdvių” atkreips dėmesį į kūrybos jungtis ir dialogus, mezgamus jai vykstant skirtingose aplinkose. Mugė kviečia į artimus pokalbius su meno kūriniais ir jų autoriais – visą savaitgalį bus pristatomi šiuolaikinių menininkų grafikos, tapybos, skulptūros darbai, galintys tą pačią dieną iškeliauti į lankytojo namus.

Šį kartą mugė suteiks išskirtinį dėmesį šiuolaikinei fotografijai ir jos autoriams – kurių darbai traukia subtiliu aplinkos momentų fiksavimu ir, neretai, tapybiškumu, ar leidžia apžvelgti šviežius pastarųjų metų kūrybinius procesus. Besidominčių lankytojų lauks atviri pokalbiai su kūrėjais, kurie paskatins naują požiūrį į fotografijos vertę ir jos procesų įvairovę bei sudėtingumą.

Mugė „Menas tarp erdvių” vyks neseniai įsikūrusioje meno projektams skirtoje Arthesis erdvėje A. Mapu g. 20, Kaune, šeštadienį ir sekmadienį 12–19 val.

Mugės dalyviai: I. Maldžiūnas, M. Kavaliauskas, P. Ramanauskas, R. Sorakaitė, J. Svirskaitė, S. Lukoševičiūtė, G. Pašvenskas, D. Manuk, G. Adomaitytė, K. Brazdžiūnas, Shaltmira, Dahlia (Dalia Graželė), A. Poškutė, T. Šilinaitė, D. Canderis, M. Dainovskytė, V. Malyško, I. Austinskaitė, L. Mykolaitis, L. Stasiulionytė ir kiti.

Renginys nemokamas. Daugiau informacijos galima sužinoti el. paštu info@arthesis.lt, tel. nr. +37061183444.
Renginio informacija socialiniame tinkle.