Gruodžio 21 d. (sekmadienį) 12-19 val. galerijoje „Meno forma“ (Savanorių pr. 166, Kaunas) laukia nestandartinis pop-up meno įvykis (PLAT)FORMA’14.

Tai – vienos dienos trukmės renginys, kuriame kviečiame išskirtinėmis sąlygomis, patariant meno vadybininkams, įsigyti rinktinius jaunųjų ir profesionaliųjų menininkų kūrinius, galerinėje aplinkoje panirti į pokalbius apie kultūros naujienas, atrasti dar negirdėtus menininkus bei su jais neformaliai pabendrauti.

Paminint besibaigiančius 2014-tuosius, įvairių sričių Kauno menininkai pristatys naujausią veiklą menančius darbus ir sukurs progą meninėje aplinkoje apžvelgti kūrybinius metus.

Patikusį meno kūrinį bus galima įsigyti vietoje – jį supakuosime ir paruošime išsinešimui. Įsigytą autoriaus darbą bus galima atsiimti ir bet kurią kitą pirkėjui patogią dieną. Lankytojai taip pat galės įsigyti atviručių su menininkų darbais bei autorinių mažosios grafikos kūrinių.

Renginio metu kviesime lankytojus apžiūrėti eksponuojamą lenkų menininko Sylwester Ambroziak skulptūros bei animacijos parodą ir pasivaišinti karštaisiais gėrimais skambančios kokybiškos muzikos fone.

Originalaus formato renginys (PLAT)FORMA, vykdomas meno vadybos platformos ARTHESIS ir galerijos „Meno forma“, įgis tęstinumą kaip proga kokybiškai pristatyti įvairių Kauno menininkų kūrybą ir lankytojams tiesiogiai sekti Kauno kultūrinio gyvenimo aktualijas.

//

Daugiau informacijos kviečiame teirautis el. paštu: info@arthesis.lt // tel. nr.: +370 613 47187 (Vaida) arba  +370 611 83444 (Rūta)
Išsamesnę renginio informaciją sekite socialiniame tinkle: Facebook